trešdiena, 2010. gada 29. decembris

Un tagad iepazīsimies vēl reizi...

    Metu kaunu pie malas un, iepazīstos ar Tevi vēl reizi...Droši vari jautāt kamdēļ tā, kamdēļ tieši šobrīd- iespējo robežās atbildēšu....
   
    Anita- tā pati, kas, esot kautrīga, kļūst par Annu, bet tad kad saņemas, tad met visu pie malas un nekaunas...nekaunas no tā, ko dara, kā jūtas vai kā izskatās...Un varbūt tieši īstais laiks to ir izdarīt tagad, pirms Jaunā gada...


 Kaut kāda līdzība visās trijās pirmajās bildēs ir- priekos mute man ir vaļā līdz ausīm, sajūsma nebeidz gāzties no manis laukā...arī  laikam zināma rakstura īpašība...Bet pienāk reizes dzīvē, kad esmu klusa un pacietīga, lai pēc darbiem kāds mani varētu kronēt par princesi...nu kaut uz pusi stundas...


Nu, vai ir nojausma, ka Anita ir tā pati vien Anna, kas te līdz šim  "ganījās"?

10 comments:

 1. Apsveicu, man bija ļoti grūti savas pašreizējās bildes ielikt blogā, tā ka laikam nojaušu, kā Tu jūties. Bet man, lasot Tavu blogu, uzreiz ir vieglāk iejusties, zinot, kā Tu izskaties. :) Ļoti jauki izskaties!

  AtbildētDzēst
 2. Anna, var es Diānai pajautāšu :))))- Diāna, Tev RPIVĀ nebija tāda pasniedzēja, kas visus filmēja, sakām kādu runu un tad rādīja un lika analizēt... lūk, tas gan bija šausmīgi! :)))))))) Bet pēc tam kaut kā palika vieglāk, vismaz man... Tagad, kad ar bērnu filmējām aitu taisīšanu, jau ar savu personu un izskatu varēju samierināties tīri labi! :)))))

  Anna, Anita, prieks ar Tevi iepazīties vēlreiz, jauki, ka Tu esi un ka Tu raksti blogu, tā turpināt, liec savu darbu bildes, liec savas bildes, mēs visu gribam redzēt! :))))))

  AtbildētDzēst
 3. tad Tu beidzot būsi Anita, vai arī tā pati vecā, labā Anna ( :D ui, cik briesmīgi gan izskatās tas vārdu salikums "vecā, labā" - neņem ļaunā, tam ar vecumu nav nekāda sakara!!!)

  AtbildētDzēst
 4. Čau, Aija, nē, man konkrēti nebija, bet es dzirdēju, ka otrdienas/ceturtdienas grupai kaut kas tāds ir bijis. :) Es laikam nevarētu, bastotu un neietu, man tās ir mocības.

  AtbildētDzēst
 5. Inese, sauc kā gribi, tāpat noteikti atsaukšos...:)

  AtbildētDzēst
 6. Hmmm,es te tā apkārt klausoties un taustoties secinu,ka vairākas blogmeitenes no RPIVA.Nu,tad jāatklājas man ar -es ar no to meiteņu vidus,kura zināšanas 5 gadus krāja RPIVA!Ar sveicieniem,Inese:)

  AtbildētDzēst
 7. Nu, labi, labi...es arī no turienes pat, arī RPIVA- godīgi nomācījos tos 5 gadeļus, esmu pateicīga turienes cilvēkiem, tur sastaptiem cilvēkiem, kas manā veidošanā ņēmuši lidzdalību...Mana garā mēle saka, ka arī Kāmju mamma tur kārtīgi ieguva savu pedagoga izglītību...Kāmju mamma, piedod par manu pļāpīgo dabu- Tu jau zini...

  AtbildētDzēst
 8. :DDDDD Piedodu!

  Ja nopietni, man liels prieks, ka Tu šogad saņēmies sākt rakstīt! :))

  AtbildētDzēst
 9. Sveicieni Tev uz mau dzimto pusi :) Lai gads izdevies un radošu ideju pilns!

  AtbildētDzēst