ceturtdiena, 2010. gada 28. oktobris

Praktiski pirkumi

     Domāju, ka katrā no mums mīt sieviete-praktiskā. Ja vēl nemīt, tad dzīve drīz tur tādu iemitinās...Protams, ka dažādi sadzīviski sīkumi prasa laiku un naudu. Manam maciņam rokdarbi ik pa brīdi skādē ai, ai kā...
     Tā nu biju, piemēram, lētāka filcīša meklējumos. Kas meklē, tas atrod...www.paper4you.lv   Filcīša variācijas, biezums un krāsas neidomājami daudzos variantos; tas, kas vajadzīgs man- 0.27 ls- aptuveni uz pusi lētāks kā rokdarbu veikalos. un tam visam vēl blakus dažādi ziediņi, lapiņas un figūriņas no filča un papīra, kas atvieglo un padara interesantāku rokdarbošanos...Mans guvums šoreiz: 10 loksnes krāsaina filcīša, 4 filca ziediņi, 7 filczemenes. Kopā ar pasta piegādes izdevumiem ~ 5ls    Sieviete-praktiskā meklē, kur kārtīgi, bez liekas vietas vietas aizņemšanas, noglabāt nesezonas drēbes un viesu segas, spilvenus...Veikalā "Maksima" atradu vakuuma maisus, kas nemaksā tādas lielas naudas kā analogi pie dārgā gala pārdevējiem. Pieejami bija divi izmēri- mazo neatceros, lielais 70*100 cm. Cena bija 1.99 ls, bet, ja pirksi tagad, tad samaksāsi tikai... 0.59 ls  Foto sekojoši četri viesu spilveni un burvju pārvērtības, kad ar putekļusūcēju izsūkts gaiss...   Jauna lentīšdzija, kas tiešām vairāk līdzinās audumam- nav ne tas pierastais tīmeklītis, ne arī biezā lentīšdzija...vēl nenopirku, bet brošmalas un zābo varētu sanākt forši. Cena aptuveni tāda pati kā citām lentīšdzijām.


 Un, pēdējais, bet ļoti vērtīgais pirkums- keksa formas, kas manā gadījumā noderēs maizes cepšanai. Citur cena ~ 3ls, veikalā "Superlats"...jā, nu protams, ka 1 ls


Lai arī Tev veicas ar praktiskiem un izdevīgiem pirkumiem! Padalies ar savu redzēto- varbūt kādam noder...

9 komentāri:

 1. Tiešām paldies! Noderēs!

  AtbildētDzēst
 2. Paldies,info par filcīšiem noteikti noderēs.

  AtbildētDzēst
 3. Filcīšus var arī nopirkt Abakhan veikalos-4Ls/m, platumu gan nepiefiksēju. Pati gan nopirku veikalā Elīza-metrā 3.20Ls. Pa 20cm no katras krāsas.

  AtbildētDzēst
 4. Anna, pirms pāris dienām skatījos tā internetveikala piedāvājumu un rēķināju, ka diezgan daudz jāpērk, lai pasūtījums atmaksātos.

  Piemērs. Rīgā, ALFAs Tiimari filca loksnes (20x30) maksā 45 santīmi. 10 gab. x 45 = Ls 4,50. Šeit tāds pats izmērs maksā 30 sant. 10 gab. x 30 = Ls 3,00 Plus pasta izdevumi Ls 1,50 un tie paši Ls 4,50 vien sanāk.

  Izdevīgums (vismaz šim izmēram) sākas, ja ņem vairāk par 10 loksnēm.

  Labums tik daudz, ka nekur nav jābrauc (un Tavā gadījumā tas, protams, IR svarīgs faktors), bet manā Pierīgas miestā tas neko nemaina, uz Rīgu tāpat braucu samērā regulāri.

  AtbildētDzēst
 5. Kāmju mamma- manā gadījumā tas tiešām ir labi, jo Rīgu negribu redzēt vēl kādu laiku, bet manā pusē tādam pat gabaliņam cena ir 0.60 ls.
  Manā gadījumā vēl arī filca zemenītes un ziediņi, kas pārtaps meiteņu rotiņās...
  Vēl pastāv arī iespēja šos pirkumus saņemt pie pārdevēja paša, nemaksājot ne santīmu, tikai savs laiks un sarunāta pieejamā vieta...
  Nāk Ziemassvētki- filcītis nepieciešams diezgan..

  AtbildētDzēst
 6. Sešdesmit santīmi!!! [te vajadzētu smailiņu ar pārspīlēti ieplestām acīm] Tā cena ir NE-NOR-MĀ-LA!

  Paldies meitenēm, kuras vakar komentāros pieminēja "Abakhan" - vakar iznāca braukt garām, sapirkos filcu. Cena Ls 4 metrā, platums 90 cm. Ņēmu pa 20 centimetriem no katras krāsas un rēķināju, ka 20x30 cm gabals izmaksā 26,66 santīmi.

  Bet vispār "Abakhan" ir briesmīga vieta, kur nauda krīt kā akā. Jo, protams, neapstājos pie filca, bet sapirkos arī mulinē diegus un kokvilnas mežģīnes. Ak, vai! :D

  AtbildētDzēst
 7. Milzīgs paldies par informāciju, it īpaši filcīšiem :)

  AtbildētDzēst